Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Dystanse Pod Kierownice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2012
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 październik 2014 - 20:41

Dzięki Kuba.

Mimo to wychodzę z założenia, że lepiej się nieudzielać na forum, chyba że wtedy jak się wszystkim coś będzie podobać, czyli nigdy... 

Ja tego nie rozumiem. Zapodałeś temat pod dyskusję, kilka osób się wypowiedziało i to z zachowaniem pełnej kultury. Skoro nikomu się nie podoba z wyglądu Twoja modyfikacja to co mieli napisać, że superowo wygląda? Kiła i mogiła z wyglądu, taka prawda. Skoro oczekiwałeś superlatyw to  mogłeś nie poddawać pod dyskusję tego "ulepszenia". A w ogóle to przecież tylko wymiana poglądów, więc nie wiem o co chodzi z tym "lepiej nie udzielać się na forum". Jeszcze raz napiszę, że z wyglądu ta szybka nie jest bardzo atrakcyjna a funkcjonalność to już każdy według siebie ocenia. 

#42 Damian-W

Damian-W

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Model:inny

Napisano 20 październik 2014 - 21:01

a czy ja mam pretensje, ze się komuś nie podoba.

Nie podoba się... spoko , rozumię... reszta zbędna... nie zamierzam nikomu z Was psuć wizerunku jeżdżąc z Wami...

#43 suchy

suchy

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Jestem zlubelskiego

Napisano 20 październik 2014 - 21:02

No Panowie -jednemu Kaśka a drugiemu Maryśka.Właściwie o gustach się nie dyskutuje ale...

#44 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 październik 2014 - 21:12

No Panowie -jednemu Kaśka a drugiemu Maryśka.Właściwie o gustach się nie dyskutuje ale...

Maryśka, Maryśka. Ja zdecydowanie wolę Maryśkę  :-)

a czy ja mam pretensje, ze się komuś nie podoba.

Nie podoba się... spoko , rozumię... reszta zbędna... nie zamierzam nikomu z Was psuć wizerunku jeżdżąc z Wami...

I żeby nie było. Mówiłem tylko o szybce. Bo ogólnie maszyna piękna, jak to większość ZygZaków  :-)  .

#45 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 2721 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Model:GTR1400
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 październik 2014 - 23:19

Damian poruszył moim zdaniem temat poważny. Chodzi mu o tolerancje, a nie o to, czy to np. Kasia/Marysia. Trochę podobna dyskusja do tej "z piaskownicy". Ja uważam, że jak ktoś coś kupuje i to za niezłą kasę jest to gest przemyślany, z rozsądkiem i to jego sprawa. Tak dużo tu ostatnio na forum się wcale nie dzieje i ten wątek ma meritum samo zaistnienia. Oczywiście zawsze jest łatwiej osądzić, każdy ma prawo to swojego zdania, to inna sprawa. Odwagą jest podnoszenie tematów nie zbyt "z prądem". Temat w stylu, "zielone czy czerwone" nic nie wnoszą poza tym że opróżnię kolejna butelkę wina (czerwonego niestety). Damian pisz nadal, ja przeczytam, albowiem tu głównie o czytanie chodzi. Dzielenie się informacją to podstawa, krytyka to sprawa drugorzędna i dużo mniej istotna. :->

#46 Rymek

Rymek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 663 postów
  • Jestem zPolski
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 21 październik 2014 - 10:54

Kuba daj spokoj. Pozartowac sobie nie mozna? Mi sie wydaje ze niektorzy ludzie za bardzo na powaznie traktuja to co inni pisza. Jak dla mnie moglby sobie zalozyc na przod szybe z Ursusa i mi to by wisialo, i nie mialbym problemu sie wybrac z nim w trase czy cos.

Na bol dupy sa odpowiednie mascie.

#47 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 21 październik 2014 - 11:15

Kuba daj spokoj. Pozartowac sobie nie mozna? Mi sie wydaje ze niektorzy ludzie za bardzo na powaznie traktuja to co inni pisza. Jak dla mnie moglby sobie zalozyc na przod szybe z Ursusa i mi to by wisialo, i nie mialbym problemu sie wybrac z nim w trase czy cos.

Na bol dupy sa odpowiednie mascie.

Dokładnie  :-)

#48 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 2721 postów
  • Jestem zMarsylia
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 21 październik 2014 - 11:41

Ja wiedziałem że to co napisze będzie niektórym spokoju nie dawało (bez przesady), i o to chodzi. Jest bardzo łatwo coś tam wyskrobać na klawiaturze i chop enter i jest w eterze. Nie chce tu przebudzać starych demonów to nie moja intencja, ale wydaje mi się że czasami ciut więcej powściągliwości by się przydało. Jeżeli są osoby lub wypowiedzi, które uważam że nie koniecznie aż tak źle trzeba porównywać, tu  BÓL DUPY, wtedy równie dobrze tracę ochotę tu przesiadywać. Po cholerę się nabijać tanim kosztem z kogoś nie mając w tym żadnych ludzkich korzyści. Hejka

#49 Rymek

Rymek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 663 postów
  • Jestem zPolski
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 październik 2014 - 07:51

Powiem tak, w realu podobne zarty w moim towarzystwie bylyby odebrane podobnie - jako zart i nikt by sie nie obrazil za to bylaby ogolna radocha i smiechy. Ale nie wazne, jak pisane bylo kilka razy kazdy jest inny i ma inny poziom tolerancji i inne poczucie humoru. 

#50 Mariusz

Mariusz

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Jestem zPraszki

Napisano 22 październik 2014 - 08:17

Ja powtórzę to co pisałem w odpowiednim temacie. Ludzie są różni, a ja popełniam często ten sam błąd co inni - zakładam, że słowo pisane odda moje emocje i zostanę zrozumiany np ironicznie. To niestety nieprawda, Czasami faktycznie należy się zastanowić, czy pisząc coś "szyderczo" z założeniem, że jest to celowe dla żartu, właśnie tak zostanę zrozumiany. Rozmawiając z kimś mówiąc oddajesz emocje gestami, mimiką, tu tego nie ma. Pisząc do znajomego z realu "Spierdalaj" wiesz, że się nie obrazi i co najwyżej odwzajemni Ci pozdrowienie. Tu -  możesz sobie kogoś naprawdę pogniewać!

#51 Kacza

Kacza

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Jestem zGdynia

Napisano 23 październik 2014 - 23:39

Dystanse pod kiere?! Wez se GTRa kup a nie rob tskich rzeczy :D

#52 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 18 listopad 2014 - 14:18

No to ja tez zalozylem.

1.Odkrecamy,zdejmujemy kiere

2.Czyscimy syf

3.Smarujemy troszke smarem,olejem itp zeby dystans wlazl na kiere

4.Zakladamy dystans a na niego kiere

5.Skręcamy wszystko do kupy-oczywiscie z dystansami powinny byc dluzsze sruby

Test dopiero w poniedzialek

Żyżu mam pytanko, czy te dystanse pod kierę nie przeszkadzają przy skręcaniu kierą? Nie dotykają przedniej owiewki po bokach?

#53 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2455 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 19 listopad 2014 - 16:26

Na pewno nie przeszkadzaja,a czy  dotykaja owiewki?? Chyba nie ale nawet nie zwrocilem na to uwagi.

Jutro bede jezdzil to sprawdze.

Ale jakby bylo cos nie halo to rzuciło by mi sie w oczy.

Edit

Sprawdziłem-przy full skręcie kiery jest luzik.....nieduży....ze 2cm ale jest ;-)

#54 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 19 listopad 2014 - 23:20

Na pewno nie przeszkadzaja,a czy  dotykaja owiewki?? Chyba nie ale nawet nie zwrocilem na to uwagi.

Jutro bede jezdzil to sprawdze.

Ale jakby bylo cos nie halo to rzuciło by mi sie w oczy.

Edit

Sprawdziłem-przy full skręcie kiery jest luzik.....nieduży....ze 2cm ale jest ;-)

Kurde ale to dziwne bo ja mam też tylko ze dwa cm luzu ale bez tych dystansów. Muszę jutro zobaczyć dokładnie. Trochę się boję, że coś nie będzie stykało. Dzięki za info

#55 Koodlaty

Koodlaty

ZZR 1400 :)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Jestem zPodzamcze
  • Rok:2008
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 listopad 2014 - 09:31

Kurde ale to dziwne bo ja mam też tylko ze dwa cm luzu ale bez tych dystansów. Muszę jutro zobaczyć dokładnie. Trochę się boję, że coś nie będzie stykało. Dzięki za info

U mnie przy maksymalnym skręcie w lewo to prawa kierownica delikatnie dotyka czaszy ale nie jest to jakiś wielki problem:)

#56 Bratek

Bratek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 listopad 2014 - 10:07

U mnie przy maksymalnym skręcie w lewo to prawa kierownica delikatnie dotyka czaszy ale nie jest to jakiś wielki problem:)

To też pewnie trochę zależy jak masz klamki ustawione. Krótkie, długie itp. W każdym razie dzięki

#57 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2455 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 listopad 2014 - 15:19

No to teraz daliscie mi zagwozdke. Przyznam się bez bicia że jak wczoraj sprawdzałem to z czystego lenistwa nie wkładałem kluczyka i kiera była na blokadzie. Dziś zrobię to rzetelnie i sprawdze jeszcze raz.

Update

Sprawdziłem jeszcze raz i luzik jest przy max skręcie w lewo.

Jak skrecimy w prawo na maxa to luz jest większy.

Na fotce skręt kiery w lewo na maxa

Załączone pliki

#58 kaban

kaban

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
  • Jestem zandrychowa

Napisano 04 maj 2015 - 20:06

witam wszystkich pytanie gdzie kupic można dystanse pod kierownice do zzr 2014 prosze o namiar ceny pozdrawiam

#59 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 2721 postów
  • Jestem zMarsylia
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 04 maj 2015 - 23:33

Kaban, sorry ale kto ty jeste?? ?

#60 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2455 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 05 maj 2015 - 04:47

Jak to kto? Facetem kt??ry szuka dystans??w pod kiere :) Kaban-koszt takiej zabawki 300-400z??. Handle Bar Risers wujek ebaj i do boju :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych