Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Kanapa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2740 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 05 wrzesień 2016 - 12:19

Mamy z plecaczycą najechane juz "pare" kilometrów i szczerze mówiąc nigdy jakoś specjalnie nie marudziła że niewygodnie,ze sie ślizga itp.A i ja nie odczułem zeby napierała mi na plery albo "odlatywała" przy szybszym starcie.

Wiadomo ze przy przelotach ponad 1kkm  predzej czy pozniej zacznie dupa boleć-i bez różnicy czy mamy kanape standard czy po "tuningu"

Oczywiscie moja opinia jest opatra na ZZR +2012. I dodam jeszcze ze ostatnio plecak mówił że na obecnym ZZRku Performance jest jest lepiej niz na poprzednim ZZRku z 2012-a podobno profil i gąbka jest identyczna tylko poszycie w PS jest bardziej chropowate

#22 belkot

belkot

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Jestem zCzestochowa
  • Rok:2007

Napisano 05 wrzesień 2016 - 12:52

No moja latala. Moze to wina jeansow. Tak czy siak kanape przerobie bo mi sie podoba przerobiona . Zastanawiam sie czy nie zrobic dla pasazera profilu jak w GTR, Tam jest taki dołek.

#23 Rymek

Rymek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 796 postów
  • Jestem zPolski
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 05 wrzesień 2016 - 15:59

Mamy z plecaczycą najechane juz "pare" kilometrów i szczerze mówiąc nigdy jakoś specjalnie nie marudziła że niewygodnie,ze sie ślizga itp.A i ja nie odczułem zeby napierała mi na plery albo "odlatywała" przy szybszym starcie.

Wiadomo ze przy przelotach ponad 1kkm  predzej czy pozniej zacznie dupa boleć-i bez różnicy czy mamy kanape standard czy po "tuningu"

Oczywiscie moja opinia jest opatra na ZZR +2012. I dodam jeszcze ze ostatnio plecak mówił że na obecnym ZZRku Performance jest jest lepiej niz na poprzednim ZZRku z 2012-a podobno profil i gąbka jest identyczna tylko poszycie w PS jest bardziej chropowate

to nie PS tylko w 2015 albo 16 zmienili wlasnie obicie zeby bylo chropowate, w poprzednim (moim) jest bez chropowatych wypustek. Ale tak jak mowie przed liftem jest bardziej sliski material.

#24 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2740 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 05 wrzesień 2016 - 16:36

PS ma inne obicie niz "golas".

Widziałem nieraz u dealerka golasa i PSa obok siebie i nawet sie pytałem czy róznią się tylko obiciem czy inną gąbką. No i gąbka jest ta sama tylko obicie inne.

W środe jade na serwis to zrobie fote kanapy PSa i golasa.

Ale może wpierw się założymy?? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Jeśli są takie same to stawiam porządną browaro-kolację na Korsyce ;-)

#25 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3237 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Model:GTR1400
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 07 wrzesień 2016 - 17:49

A o amortyzatorze nikt nie pomyślał, o ustawieniu przodu również, przecież to podstawa aby nie miotało pasażerką, najprawdopodobniej jest za twarde i nie pracuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych