Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Zakup :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 19 kwiecień 2009 - 19:39

Witajcie Koledzy :)

Przyszedł czas w którym postanowiłem zobaczyć jak jeździ sie Kawasaki. Sprzedałem Hayabuse i postanowiłem zakupić 14tkę :).

Upatrzyłem wstępnie http://www.otomoto.p...how&id=M1236871 .

Jakieś sugestie ? Ktoś zna firme ?

Czekam na info
Pzdr

#2 GalAnonim

GalAnonim

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 19 kwiecień 2009 - 20:19

fajna wersja, ale cena średnia, chociaż to model 2008, wiec ten po zmianach, ciekaw jestem jaka różnica...

#3 Rafał

Rafał

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 08:07

Trochę się spóźniłeś z zakupem. Ja w lutym kupiłem nowego z 2008r za 39tys., w marcu na allegro jeszcze były chyba 2szt.
Jak będziesz oglądał tego z USA zwróć uwagę na rdzę, widać ją na łańcuch i kolektorach wydechowych więc pewnie jeszcze gdzieś się znajdzie. Trochę się w zeszłym roku naoglądałem er-6 i małych fazerków sprowadzonych z Anglii i tam rdza wychodziła na lagach, wachaczach, obejmach, i innych częściach dojść często.

Życzę ci dobrego i szybkiego zakupu.

#4 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 20 kwiecień 2009 - 11:14

Trochę się spóźniłeś z zakupem. Ja w lutym kupiłem nowego z 2008r za 39tys., w marcu na allegro jeszcze były chyba 2szt.
Jak będziesz oglądał tego z USA zwróć uwagę na rdzę, widać ją na łańcuch i kolektorach wydechowych więc pewnie jeszcze gdzieś się znajdzie. Trochę się w zeszłym roku naoglądałem er-6 i małych fazerków sprowadzonych z Anglii i tam rdza wychodziła na lagach, wahaczach, obejmach, i innych częściach dojść często.

Życzę ci dobrego i szybkiego zakupu.

Witam.

2008r w wersjach europejskich jest głownie osiągalny w kolorze srebrnym który mi się nie podoba.

Co do rdzy to w zasadzie wszystkie które oglądałem posiadały mniejsze lub większe ślady na rantach tarcz i właśnie łańcuchu.

Najbardziej przeraża mnie to że tak naprawdę wszystkie moto ze stanów są po przygodach... ten akurat podobno miał połamana tylko owiewkę , wymienioną na nową oryginalną. Oglądałem dzisiaj nowego zzr ale 56000 to jednak przegięcie.

#5 Rafał

Rafał

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 16:14

Taa też mnie irytuje ta monotonia barw na europejski rynek. :-D
Po zdjęciach widać że leżał na lewym boku.

#6 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 20 kwiecień 2009 - 18:48

Taa też mnie irytuje ta monotonia barw na europejski rynek. :-D
Po zdjęciach widać że leżał na lewym boku.

Sprzedawca twierdzi ze wymieniał tylko prawą owiewkę :>

Odpuścić czy oglądać? Na co patrzeć konkretnie ?

#7 GalAnonim

GalAnonim

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 20:07

niech pokaże ta stara owiewka i zdjęcia moto przed wymianą, dziwne, ze tylko jedna owiewka, po blebie na bok powinny być dwie, górna i dolna, kierunek, lusterko, ewentualnie czacha, ślady na tłumiku i podnóżku, oczywiście wszystko zalezy od tego jaka to była gleba...

#8 Rafał

Rafał

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 20:25

Mam nadzieje że bardziej doświadczeni posiadacze zygzaka też się wypowiedzą, ale według mnie warto sprawdzić. Ja zabrałbym kawe na przegląd, bo już nie wieżę w ani jedno słowo sprzedawcy.
Na zdjęciu widać ułamaną końcówkę podnóżka po stronie sprzęgła, po tym wywnioskowałem że leżał na lewej stroni, bo to chyba lewa strona???!!!

#9 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 20 kwiecień 2009 - 20:41

Mam nadzieje że bardziej doświadczeni posiadacze zygzaka też się wypowiedzą, ale według mnie warto sprawdzić. Ja zabrałbym kawe na przegląd, bo już nie wieżę w ani jedno słowo sprzedawcy.
Na zdjęciu widać ułamaną końcówkę podnóżka po stronie sprzęgła, po tym wywnioskowałem że leżał na lewej stroni, bo to chyba lewa strona???!!!

jestem chyba ślepy... bo nie widze

#10 GalAnonim

GalAnonim

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 20:53

tak jest, najlepiej przegląd w serwisie, jeszcze zaprzyjaźnionym, gdzie dogłębnie zbadają co i jak, żeby nie olali, pozdejmować owiewki, pooglądać wszystko dokładnie, sprawdzić czy była po akcji serwisowej na ramę, czy tarcze nie pogięte...

#11 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 21 kwiecień 2009 - 15:08

Wrócilem z Łomży.

Jednym słowem tragedia.

Poobijany , pospawany połamany....

Kupilem nowego w salonie... szkoda mi juz nerwów na uzywki.

Pozdrawiam
z Łodzi

#12 GalAnonim

GalAnonim

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:18

no widzisz, nie dosc ze stan chujowy to jeszcze cena wysoka. Tak od razu kupiłeś w salonie?

#13 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:21

no widzisz, nie dosc ze stan chujowy to jeszcze cena wysoka. Tak od razu kupiłeś w salonie?

Przejezdzilem przez 2 dni 1300 km.... wrocilem prosto z drogi do Łodzi wszedlem do salonu i kupiłem... uwierz ze miałem dosć :D a pogoda za oknem coraz lepsza :>.

Teraz usilnie szukam wydechów i kufrów... macie moze jakies namiary?

#14 GalAnonim

GalAnonim

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:36

jakiś kufer jest na allegro, a wydechy to zapytaj hanzlika, zamawiał ze stanów

#15 artur

artur

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • Jestem zWrocław

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:59

jeśli chodzi o tłumiki to mam jeszcze w garażu pudełko po swoich , jak jesteś zainteresowany to daj znać, poszukam bo na pudełku powinien być namiar na tą firmę , pamiętam że zamawiałem chyba gdzieś okolice gliwic, a co mnie zaskoczyło to mieli je na miejscu więc na drugi dzień miałem je już na moto! ,pozdr.

#16 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 21 kwiecień 2009 - 18:39

jeśli chodzi o tłumiki to mam jeszcze w garażu pudełko po swoich , jak jesteś zainteresowany to daj znać, poszukam bo na pudełku powinien być namiar na tą firmę , pamiętam że zamawiałem chyba gdzieś okolice gliwic, a co mnie zaskoczyło to mieli je na miejscu więc na drugi dzień miałem je już na moto! ,pozdr.

Bardzo chętnie :) Im więcej info tym lepiej.

Wstępnie upatrzyłem sobie coś takiego

Dołączona grafika

lub

Dołączona grafika

#17 artur

artur

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • Jestem zWrocław

Napisano 21 kwiecień 2009 - 19:17

te drugie wyglądają kozacko,ale jeżeli dobrze sobie przypominam to jest jeden minus, są ciche, postaram się jutro znaleźć te namiary bo z tego co pamiętam to mieli parę firm do wyboru, pozdr.

#18 Rafał

Rafał

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 19:17

Napisz z którego roku kupiłeś i w jakim malowaniu??

Ja zakup tłumików odkładam na przyszły rok. Mażą mi się akrapy ale pewnie kupię jakieś inne (może skorpiona)
Nie macie obaw latać po cywilizowanej części europy na wydechach z homologacją amerykańską??? Przy jakiejś kontroli u Niemców może być problem z brakiem europejskiej homologacji.

#19 infer

infer

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 21 kwiecień 2009 - 19:45

Napisz z którego roku kupiłeś i w jakim malowaniu??

Ja zakup tłumików odkładam na przyszły rok. Mażą mi się akrapy ale pewnie kupię jakieś inne (może skorpiona)
Nie macie obaw latać po cywilizowanej części europy na wydechach z homologacją amerykańską??? Przy jakiejś kontroli u Niemców może być problem z brakiem europejskiej homologacji.

Kupiłem niestety najbrzydszy możliwy kolor czyli srebrny :( 2008 utargowalem 43k + xenon + dodatkowa gwarancja. Najważniejsze ze motor jest na pewno sprawny .... Jeżdżąc i oglądając rożne super sprzęty przez 2 dni po polsce opadły mi ręce i stwierdziłem ze nigdy nie kupie używanego motoru.

te drugie wyglądają kozacko,ale jeżeli dobrze sobie przypominam to jest jeden minus, są ciche, postaram się jutro znaleźć te namiary bo z tego co pamiętam to mieli parę firm do wyboru, pozdr.

Wydech musie miec jednak swoj dzwiek :) więc jak jest cichy to odpada ... ale czekam na namiary

#20 Rafał

Rafał

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 19:57

Infer o co biega z tą dodatkową gwarancją? Istnieje coś takiego jak przedłużenie okresu gwarancyjnego? Podobno Kawy z rocznika 09r mają 4lata gwarancji.
To teraz czeka Cię męczarnia przez 800km, Później jest spoko na 6biegu leci 180-190km/h
między 4-6tys obr. elastyczność jest na całkiem niezłym poziomie. Już nie mogę doczekać się twojej opinii o kawie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych