Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Zakup nowego ZZR 1400 (salon)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#41 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 21 marzec 2013 - 21:54

No i w koncu stalo sie!!!
MAM GO!!!!!!!!!!!!!! Yes Yes Yes!!!!!!!!!!!!!
Dzis juz nie mam sily ale jutro wrzuce dokumentacje zdjeciowa z odbioru :-) :-) :-)
Ja pierdole ale mam banana na mordzie :-) :-) :-)
Ide spac do garazu :-) :-) :-)

.....o ile wogole zasne :-) :-)

#42 Daniel

Daniel

miotacz spamu

• Moderator
  • 1633 postów
  • Jestem zWrocław
  • Rok:2007
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 marzec 2013 - 08:47

gratki stary! i łączę się z Tobą w Twoim szczęściu :-D

#43 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 2929 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Model:GTR1400
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 marzec 2013 - 12:01

Bananowy Zyzu, powodzenia. Spoko nie szalej, szerokiej drogi.

#44 piotrela

piotrela

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 653 postów
  • Jestem zJózefów

Napisano 22 marzec 2013 - 12:02

część mieszkańców Albionu, opuści wyspy w panice, skoro Zyzu wyjedzie na ulice ( na dodatek nie wyspany) :mrgreen:  :mrgreen: :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

CZekamy na foty.

#45 Luki

Luki

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 33 postów
  • Jestem zLublin
  • Model:ZX14

Napisano 22 marzec 2013 - 13:09

Zazdroszczę Ci ZYZU, nic tylko pogratulować i życzyć przyczepności na setki tysięcy kilometrów....

#46 frik130rs

frik130rs

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1356 postów
  • Jestem zWrocław
  • Rok:2009
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 marzec 2013 - 13:24

He he ale masz fajnie... Ale z nas duże dzieci zauważyliście ? tak cieszyć się z zabawek :-D

#47 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 marzec 2013 - 22:53

Emocje zwiazane z zakupem nowego ZZRa ciut minely wiec pochwale sie jak tam wczoraj bylo ;-)

1.Jak przyjechalem do salonu to moto czekalo gotowe do odbioru

2 Papierkowe sprawy-rachunek,gwarancja itp

3. Moto kupione razem z kierowca ;-)

4.Ready to go!!!

5.Dzieki Ci Panie ze dozylem tej wiekopomnej chwili ;-)

6 Tego dealera bede kazdemu polecal

7 No to startujemy

8. Tak mi go ustawili na okres docierania-a wogole to jestem na razie zielony w obsludze cyferblata ;-(

#48 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 2929 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Model:GTR1400
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 marzec 2013 - 23:57

Pięknie wyglądacie. Ja dziś zdradziłem ciut żabkę i popylałem przez cale popołudnie bialutkim K1600GT. Tez chyba nie będę spał. Ale to z innych powodów, kiera jest tak wysoko, że aż mnie plery bolą.

#49 Mariusz

Mariusz

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Jestem zPraszki
  • Model:inny

Napisano 23 marzec 2013 - 07:46

Zyzu - gratulacje. Widzę po zdjęciach, że mentalnie jesteś nadal w systemie metrycznym (km zamiast mil) ;)

#50 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 23 marzec 2013 - 07:55

Od razu chcialem zeby taki mi ustawili-w pozniejszym czasie bede chcial uderzyc do Momana wymienic tarcze zeby byly tylko km/h i tu pytanie do fachowcow Czy tarcze z 2012 oprocz koloru sa takie same jak starszych modelach?Chodzi o to ze u Momana tarcze robia sie ok tygodnia wiec jakbym mial do nich wyslac na wzor swoje oryginane tarcze to bym byl tydzien bez moto-a jesli tarcze bylby takie same jak starszych modelach to zamowilbym nowe tarcze przed urlopem  i wymienilbym je w kilka godzinjak bede w PL

#51 dolek

dolek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Jestem zNisko

Napisano 23 marzec 2013 - 08:27

Gratki

#52 Daniel

Daniel

miotacz spamu

• Moderator
  • 1633 postów
  • Jestem zWrocław
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 23 marzec 2013 - 09:11

ZYZU!! aleś Pan rytuała odprawił przy odbiorze :-D ale to dobrze - moto się odwdzięczy.

odnośnie tarcz to są takie same raczej na 100-we.. ale jeśli chcesz to podaj adres to Ci wyślę jeden komplet tarcz - przymierzysz sobie czy Ci pasują, zobaczysz jak to wygląda, ewentualnie jakie modyfikacje byś chciał i wtedy zamówisz..

ps. ja w oczekiwaniu na tarcze nie wytrzymałem i jeździłem bez.. zapałkami zrobiłem oparcia dla wskazówek, markerem zaznaczyłem 100 i 200 :-) i heeejaa :-)

_DSC7094_resize.JPG

#53 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 10:17

Nie bede robil jakis wielkich udziwnien-poprostu wyskalowac go do 300km/h no i oczywiscie mile out. Moze jakis dodatkowy napis i zmiana koloru podswietlenia.
Planuje zrobic to tak o ile da tak rade-przed urlopem i wyjazdem do PL zamowie u Momana tarcze i jak dojade do ojczyzny podskocze odebrac tarcze i w serwisie Kawy dam je do wymiany bo sam to narobie balaganu :-) Mam nadzieje ze w serwisie po uprzednim umowieniu sie zrobia mi to od reki.

No to chwalenia sie ciag dalszy :-P

dy50n5.jpg

Owner Manual podpisana przez Toma Sykes'a Z takim blogoslawienstwem to maszyna musi zapitalac :mrgreen:

2wewgbc.jpg

Dali nawet salonowy breloczek z mieciutkiej pianki zeby nie porysowac stacyjki :-D

A teraz garsc wrazen po pierwszych 70km zrobionych w dniu odbioru bo pozniej jeblo sniegiem :evil:

1.W koncu moto idealnie dla mnie gabarytowo

2.Mimo sporej wagi lekko sie prowadzi

3.Jednak do lawirowania np podczas wprowadzenia lub wyprowadzenia z garazu trza miec sporo krzepy-szczegolnie jak sie odpycha moto do tylu,a nie daj boze natrafi sie na jakas gorke lub uskok :shock:

4.Jest jedna rzecz ktora mi nie pasuje-mianowicie gumowe nakladnki na podnozkach-nie wiem czy pozniej sie wyrobia ale nowe sa strasznie klejace i utrudniaja przesowanie stopy-podeszwy buta po podnozku.Jezeli guma nie stwardnieje to pomysle nad aluminiowymi stopkami (jest cos wogole takiego do zdobycia???)

5.No i niestety szyba MRA :cry: Nie wiem jak radzi sobie przy wiekszych predkosciach-na razie 120km/h max ale przy 70-80km/h wydaje mi sie ze jest glosna i huczy.Jak odpusci zima to na spokojnie potestuje moto bo byc moze jechalem po mocno chropowatym asfalcie (u angoli sa takie czasami) byc moze to silny wiatr-bo jak wracalem to ostro pizgalo.

6.Akrapy.......cud-miod i orzeszki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: poezja dla ucha :-D

7.Opony-dealer mowil ze pierwsze 200-300km beda sliskie i zeby nie odwijac za mozno na winklach-w sumie racja bo skonczy sie tak jak na filmiku co wrzucil Daniel z nowym GIXXERem jak wyjezdzal z salonu :mrgreen:

Reasumujac po tak krotkim przepiegu ciezko wiele napisac-na razie musze sie zadowolic  podziwianiem  go w garazu i sluchaniu symfonii Akrapow na wolnych obrotach z lekka doza przygazowki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#54 Mariusz

Mariusz

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Jestem zPraszki

Napisano 24 marzec 2013 - 10:39

Heh, z doborem breloczka też mam problem, miękki musi być aby czasem faktycznie nie podrapał półek.

#55 Daniel

Daniel

miotacz spamu

• Moderator
  • 1633 postów
  • Jestem zWrocław
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 10:47

ta turystyczna mra jest straszna... kup jak biały człowiek zajebistą racingowa szybke i bedziesz mega zadowlony.

mam dokładnie taka samą i tak jak piszesz - przy 60-70-80 jest jeszcze znośnie, ale już zaczyna hałasować.. a później to tworzy takie turbulencje, że dyńka lata na boki jak pojebana.. miałem ją przez chwilę na moto i wyrzuciłem w pizdu.

natomiast racing tworzy specyficzny "tunel" dla głowy, kask trzyma stabilnie i utrzymywanie ciągłych ~200 jest szczerze bardzo swobodne...

w przypadku podnóżków ja zmieniłem teraz na takie - http://www.ebay.co.u...=item3f22bb0112 - obniżyło dosyć sporo - zobaczymy jak wyjdzie w trakcie jazdy..

#56 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 10:57

Jaka szybe polecasz??? Puiga??? Konkretny model szyby do 2012??

Mariusz jak chcesz to moge Ci podeslac taki sam jak moj-nawet zeby nie latal to idealnie pasuje zeby go wlozyc w otwor w glowce ramy.

#57 Mariusz

Mariusz

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Jestem zPraszki

Napisano 24 marzec 2013 - 11:02

Bo faktycznie brelok musi być taki w sam raz, nie za duży żeby w kieszeni nie uwierał, nie za mały, żeby było jak złapać no i nie rysujący.

Heh, koszt wysyłki przewyższy koszt breloka.

#58 Daniel

Daniel

miotacz spamu

• Moderator
  • 1633 postów
  • Jestem zWrocław
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 11:05

jest w zasadzie tylko jedna opcja u każdej z firm, i wybierasz to co Ci się podoba -

Zero Gravity - http://www.carpimoto...ki-ZZR-1400.htm

Puig - http://www.ebay.co.u...=item5d3b6db6e6

MRA - http://www.ebay.co.u...=item4ac2a0063d

tylko pamiętaj też, żeby nie brać całej czarnej, bo czasami przy ostrzejszym zapierdalanku patrzysz przez te szybkę.

Ja mam Puiga, jakbym miał teraz opcję kupna drugi raz to chyba wziąłbym ZG.

#59 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2596 postów
  • Jestem zGdynia-UK
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 17:38

Bo faktycznie brelok musi być taki w sam raz, nie za duży żeby w kieszeni nie uwierał, nie za mały, żeby było jak złapać no i nie rysujący.

Heh, koszt wysyłki przewyższy koszt breloka.

Hehe jak bede skrupulatny to dolicze jeszcze droge do dealera po breloczek :mrgreen:

Ok 25km w jedna strone daje razem 50km-moto srednio pali 8L na setke czyli 4 litry razy ok 1.5£ za litr daje 6funtow-i to razy ok 5zeta za funta daje nam 30zl :-P wiec na brelko musisz poczekac jak bede mial pierwszy serwis :-D taniej wyjdzie :-P

Co do szyby to poczekam az bede mogl polatac wiecej niz 120km/h bo z tego co widze to Kuba lata na takiej samej MRA  i juz ma troche najechane wiec chyba mu to nie przeszkadza-no ale jest nizszy i moze ma lepszy (czyt lepiej wyciszony) kask ;-)

No ale podnozki to na bank do wymiany-Daniel czy oprocz tego ze nie ma gumy  i to ze podnozek jest nizej to lepiej majta sie stopa w okolicach wajhy od biegow??

#60 frik130rs

frik130rs

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1356 postów
  • Jestem zWrocław
  • Rok:2009
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 24 marzec 2013 - 17:47

Zyziu ja myślę że będziesz jeszcze ty dłużny Danielowi. Bo to dzięki niemu będziesz mógł przejechać się kawusią a nie leżeć przed laptokiem i pisać na forum He he he.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych