Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Owiewki 06-11

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 GoToG

GoToG

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Jestem zPodhala
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2008

Napisano 22 styczeń 2018 - 18:03

Cześć Wszystkim!!!

Ma ktoś chińskie owiewki zamontowane??

Jak one pasują??

Po wywrotce w garażu kilka popękało i chciałbym odświeżyć wszystko kupując nowe. Koszt oryginałów do rocznika 06-11 jest zbyt duży więc zastanawiam się nad chinolami.

#2 Pablos

Pablos

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 32 postów
  • Jestem zŻory

Napisano 19 luty 2018 - 19:22

sam się zastanawiałem nad takimi ale gdzieś wyczytałem że są zbyt twarde i lubią od tak sobie pęknąć najczęściej w miejscu dokręcania śrub...

#3 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska

Napisano 19 luty 2018 - 21:10

A oryginały potrafią pęknąć od samego naporu powietrza... ;-) Mój złom jest tego przykładem...model 2012 ma już poprawioną czachę. W newralgicznym miejscu są już porządne wzmocnienia.. :-)

#4 GoToG

GoToG

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Jestem zPodhala

Napisano 20 luty 2018 - 20:07

Przyszły... miesiąc czekania. Koszt łączny ok 1700 zł.
Pierwsze wrażenie, nie powalają, ale też bez tragedii.
Tu macie link:
https://youtu.be/KINu52e3eBU
Tak zupełnie na spokojnie to napiszę, opłacało się mimo drobnych rys na kilku owiewkach. Rysy są powierzchowne i łatwe do zamaskowania. Jeżeli chodzi o spasowanie to... weekend nie mój przy składaniu. Napewno będą mniejsze lub większe problemy. Wszystkie uchwyty są natomiast dobrze i solidnie odlane. To duży pozytyw. Materiał wydaje się być ciężki i twardy. Malowanie pozostawia wiele do życzenia, chociaż całość prezentuje się dobrze. Jak założe to wstawie kilka zdjęć.

#5 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska

Napisano 20 luty 2018 - 20:53

Zakładać i jeździć. Spasowaniem to raczej chyba nie należy się przejmować. Kiedyś ori owiewki zdjąłem na zimę i potem trochę bluzgów przy zakładaniu na wiosnę było. Od tego czasu nie zdejmuję owiewek na dłużej niż potrzeba. :-) Bo jest problem ze spasowaniem... ;-)

#6 thrillco

thrillco

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Jestem zMikołowa
  • Rok:2009
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 luty 2018 - 21:17

miałem ostatnio w planach kupno tego tylnego błotnika (rear hugger) - chińczyk chciał za to 80$ z wysyłka - troszkę sporo, udało mi się kupić za 60$ na ebay.co.uk - oryginalny pyramid. 

#7 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 693 postów
  • Jestem zOlsztyn
  • Model:GTR1400
  • Rok:2011

Napisano 21 luty 2018 - 01:02

Fajny materiał nakręciłeś. Koniecznie filmuj etapy montażu, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać finalnie.

#8 GoToG

GoToG

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Jestem zPodhala

Napisano 22 luty 2018 - 11:23

Dla zainteresowanych...

Majfrend nie uciekał od odpowiedzialności za drobne powierzchowne rysy na 4 owiewkach. Zaproponował zwrot sporej sumy pieniędzy w ramach przeprosin. Zrezygnowałem z tego pomysłu i zaproponowałem wysłanie kilku akcesoryjnych części do kawy. Zgodził się i czekam na kolejna paczkę. Jestem pod wrażeniem sposobu rozwiązania problemu. Ogólnie części za ok 100 $ lecą do mnie kolejną paczką.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych