Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Wentylator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 thrillco

thrillco

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Jestem zMikołowa
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2009
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 11 listopad 2017 - 19:37

Cześć.

Przeglądałem ostatnio zagraniczne forum zzr i wpadł mi temat wentylatorów chłodnicy.

Czy to prawda, że 1 gen ma jeden wentylator a 2 gen i GTR juz po dwa went? 

W USiA montują dodatkowy wentylator, nawet był dostępny kit z firmy Muzzys. Czy jest sens się w to bawić i zakładać dodatkowy wentylator? 

A może ktoś ma w pierwszej generacji założony i się pochwali/ opowie? ;) 

#2 Rymek

Rymek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 812 postów
  • Jestem zPolski
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 11 listopad 2017 - 19:52

Tak to prawda.

Jesli chodzi o druga czesc pytania, kilku uzytkownikow tego forum przeprowadzilo taka konwersje (Daniel, Blink). Czy warto ciezko mi sie wypowiadac :) Imo warto, mniejsze temperatury w miescie, mniejsza szansa ze sie zagotuje stojac na swiatlach.

#3 MariuszZZR

MariuszZZR

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 228 postów
  • Jestem zZSD
  • Rok:2006
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 11 listopad 2017 - 19:53

ja mam gen 1 i mam jeden wentylator i nie potrzebuję drugiego. W mieście w upale drugi też nic Ci nie da, a tylko obciąży elektrykę-to tylko moje zdanie i to subiektywne :)

a jak komuś się zagotował w mieście, to miał stary płyn lub niesprawny ukł.chłodzenia. Może chodzić i godzinę na postoju, a nie ma prawa się zagotować.

Użytkownik MariuszZZR edytował ten post 11 listopad 2017 - 19:54

#4 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Rok:2008

Napisano 11 listopad 2017 - 20:42

Wszystko prawda. Model 2012 ma 2 wentylatory, z tym,że ten drugi, prawy jest mniejszy. Zabyłem ten mniejszy i zamontowałem, na razie chodzi. Ten wentylator co widziałeś od Muzzys to może być dodatek do kitu z turbosprężarką. Rozglądałem się kiedyś za takim wariatem, akurat Muzzys wydawał mi się najodpowiedniejszy.No ale dałem sobie na wstrzymanie. Na jednym wentylatorze nigdy nie zagotował mi się płyn mimo, że dawało się odczuć pracę wentylatora non stop, szczególnie w ciepłe dni.   Reszta jest tutaj.              http://zzr1400.pl/in...zenie-silnika/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych