Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Bagster

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2008

Napisano 25 luty 2017 - 15:40

Sportowa jazda z Bagsterem na baku tylko na początku, zaraz po założeniu dawała odczuć jakąś różnicę. Potem się przyzwyczaiłem. W moim przypadku potrzeba było tylko trochę czasu do „wjeżdżenia” się w nowe i z nowymi akcesoriami. Jak jedziemy w trasę zakładamy Bagstery a gdy robimy krótki przelot to Bagster jest zdejmowany. I taki już nawyk pozostał. Podobny trochę do tego, ze nawet jak mam gdzieś jechać zaledwie kilometr to zawsze kask na głowie i rękawice na łapach. Aha, byłbym zapomniał, nie zakładam Bagstera po to by chronić lakier. Do tego celu można by użyć innych dostępnych środków a i opinie są różne bo słyszałem głosy i takie, że jak piach dostanie się pod Bagstera to i tak baczysko się porysuje. Działa to wtedy jak papier ścierny. Dla mnie to idealna baza do zamocowani B - compassu. Na to przyczepiam jeszcze kamerę i w zależności od potrzeb - ckm lub wyrzutnię pocisków sterowanych... ;-)  :mrgreen: . A zmieści się!...

#22 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2769 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 25 luty 2017 - 16:06

Dla mnie to idealna baza do zamocowania w zależności od potrzeb - ckm lub wyrzutnię pocisków sterowanych... ;-)  :mrgreen: . A zmieści się!...

Hahaha......my już wiemy jaki CKM zakładasz :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

https://www.google.c...iw=1280&bih=670

#23 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Rok:2008

Napisano 25 luty 2017 - 16:35