Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Allo Allo! Orzeł Wylądował :d

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Jestem zŁódź
  • Model:GTR1400
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 sierpień 2016 - 16:18

Pół roku szukania i wreszcie jest  :mrgreen:  :lol:  :-D  :!:  Osobiście importowany, zakup w salonie Kawasaki, jeden właściciel produkcja 2011.

Kawa miała przy zakupie niecałe 22kkm przebiegu ale od razu zrobiłem serwis na 24kkm według serwisówki.

Z wyposażenia dodatkowego posiada tłumik LeoVince carbon, żelową kanapę bagstera, crash pady takie jak w przedliftowej wersji i szybę MRA z deflektorem. Po zakupie doposażyłem w pokrowiec i torbę Bagstera na zbiornik, navi garmin zumo 390 oraz stelaż pod kufer centralny. Stelaż nie łatwo było zdobyć ale uchował się jako ostatni w kraju ;-)

Do szczęścia brakuje jeszcze osłony chłodnicy, tylnego błotnika i przedłużenia przedniego błotnika ale jeszcze będzie na to czas :mrgreen:

Póki co rozpiera duma posiadania takiej maszyny dodatkowo mając pewność co do przebiegu, wiedząc że nie miał nawet "parkingówki"  jest prościutki  i cały w oryginalnym malowaniu. :mrgreen:

Pierwsze wrażenia są takie że to nie jest motocykl tylko prom kosmiczny i trzeba się od nowa uczyć jeździć :) Za to jeśli o jeździe mowa to jeżeli już przywknie się do gabarytów prowadzi się lepiej od nie jednej 600 - tki. W zakręty składa się praktycznie sam do tego stopnia że czasami zastanawiam się czy nie przesadzam  :P  Aż dziwne że tak dobrze prowadzi się na battlaxach które oryginalnie były tu zakładane bo to jakaś porażka nie opony. Nie mogę doczekać się końca ich żywota bo na Pilotach 4  GT dopiero zacznie się przygoda :-)

Dzięki wszystkim którym zawracałem gitarę przez ostatnie pół roku, myślę że przez najbliższe kilka lat nie będę :-D :mrgreen:

Załączone pliki

#2 Rymek

Rymek

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 765 postów
  • Jestem zPolski
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 sierpień 2016 - 17:10

Masz chlopie cierpliwosc :)

Gratuluje zakupu, oby sluzyl jak najdluzej :)

btw zawsze mnie dziwi dodatkowy wyswietlacz biegow. Przeciez w ZZR i GTR jest fabrycznie na wyswietlaczu glownym. Ktos moze mi wytlumaczyc o co biega?

Użytkownik Rymek edytował ten post 20 sierpień 2016 - 17:11

#3 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Jestem zŁódź
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 sierpień 2016 - 17:16

Dzięki oby :-)

Moim zdaniem jest dwie opcje. Pierwszy nie działa i ktoś dołożył drugi albo rider uznał że oryginalny jest mało widoczny i założył drugi. Mój w tej chwili ma akcesoryjny podłączony pod oryginalny. Ori przez to trochę głupieje i powyżej 2 wyświetla OD niezależnie od wrzuconego biegu. Póki co nie ruszałem tego bo mechanik stwierdził że nie zakłóca to niczego w motocyklu a rzeczywiście lepiej widać.

#4 Daras

Daras

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 38 postów
  • Jestem zŚwiebodzice
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 sierpień 2016 - 19:52

Gratulacje sprzęta👍

#5 Zyzu

Zyzu

miotacz spamu

• Moderator
  • 2721 postów
  • Jestem zGdynia-UK
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 sierpień 2016 - 20:11

Czyli jednak znalała sie używana sztuka która przeszła pozytywnie Rentgena ;-)

Gratki!!!

Dzięki wszystkim którym zawracałem gitarę przez ostatnie pół roku, myślę że przez najbliższe kilka lat nie będę :-D :mrgreen:

3mamy za słowo :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

#6 jodrobin

jodrobin

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Jestem zPolska, woj. śląskie, powiat będziński
  • Rok:2011

Napisano 20 sierpień 2016 - 22:42

2011, jak mój. I też czarny. I taki sam tłumik. I przebieg mam zbliżony. 😊 Gratulacje. A z jazdą mam te same odczucia, prowadzi się lepiej niż niejedna 600-ka

#7 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 433 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Rok:2008

Napisano 20 sierpień 2016 - 22:55

Masz chlopie cierpliwosc :)

Gratuluje zakupu, oby sluzyl jak najdluzej :)

btw zawsze mnie dziwi dodatkowy wyswietlacz biegow. Przeciez w ZZR i GTR jest fabrycznie na wyswietlaczu glownym. Ktos moze mi wytlumaczyc o co biega?

No tak jest wskaźnik biegu na wyświetlaczu ale jak montujesz różne dziwne urządzenia mające na celu dodanie powera na niskich biegach i zdjęcie kagańca prędkości max to może pokazywać głupoty i wtedy konieczne jest zamontowanie innego np.gipro. W połączeniu z bodajże speedohealer(proszę mnie poprawić jeśli się mylę)

#8 Senator

Senator

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 320 postów
  • Jestem zEL
  • Model:inny
  • Rok:2009

Napisano 21 sierpień 2016 - 06:18

Tomek, w szoku jestem, że znalazłeś egzemplarz, który Ci odpowiadał. Wielkie gratki i... szacun za cierpliwość. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że są tacy ludzie. Chciałbym być chociaż w połowie takie cierpliwy. O ile dobrze kojarzę, to bez moto jesteś już chyba od listopada. Cieszę się, że wytrwałeś w poszukiwaniu GTRa i w międzyczasie nie zmieniłeś swojego typu. To jest motocykl, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

p.s.

Zmień gumy. Różnica jest ogromna, szczególnie na mokrym.

#9 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3163 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 21 sierpień 2016 - 16:41

Gratuluje ! :->

#10 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 649 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 22 sierpień 2016 - 10:59

Nooooooo!!! Wreszcie i nareszcie! Gratulacje!

Ps. 22222?! mieli fantazję cofając licznik ;-)

#11 adachor

adachor

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Jestem zMińsk Mazowiecki
  • Rok:2014
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 23 sierpień 2016 - 10:30

Eeee, w tempomacie, widzę:-)

#12 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Jestem zŁódź
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 23 sierpień 2016 - 20:56

Tomek, w szoku jestem, że znalazłeś egzemplarz, który Ci odpowiadał. Wielkie gratki i... szacun za cierpliwość. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że są tacy ludzie. Chciałbym być chociaż w połowie takie cierpliwy. O ile dobrze kojarzę, to bez moto jesteś już chyba od listopada.
p.s.
Zmień gumy. Różnica jest ogromna, szczególnie na mokrym.

.

Ledwo bo ledwo ale dalej radę wytrzymać bez Moto pół sezonu. Ta lokomotywa to było dla mnie spełnienie marzenia i miało być na moich zasadach - "albo grubo albo wcale." Z resztą w grę wchodzi kwota za która mam prawo pewnych rzeczy wymagać.
Co do opon to tylko czekam aż się skończą bo już doświadczyłem na mokrym. Ale to już pewnie w przyszłym sezonie ;)

Eeee, w tempomacie, widzę:-)

Zawsze to dodatkowe wyposażenie ;P tak poważnie to bardzo pomaga na trasie. Po przelocie 1,6 kkm autostradami wiem że już nie zdejmę tego za nic ;) 20 złociszy a przyjemność cały wyjazd :P

#13 ManiekGSX

ManiekGSX

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Jestem zCzestochowy
  • Model:inny

Napisano 24 sierpień 2016 - 23:43

Piekna maszyna do dalekich wojaży

Co do wyświetlacza biegów to mam taki w GSX1400 założyłem po to by wyświetlał biegi bo w ori nie ma

Ale tu prawdopodobnie chodzi o ATRE czyli zdjącie kaganca z 3 pierwszych biegów

w instrukcji jest opisane Są tam dodatkowe mapy jest ich 6 jesli sie nie myle

U mnie jest podwójna przepustnica jedną steruje manetka drugą komputer na 3 pierwszych biegach, druga otwierana jest mniej lub z opużnieniem

żeby nie zrywał przyczepności w niespodziewanym momencie

#14 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Jestem zŁódź
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:09

Może tak właśnie być bo na pierwszych 3 biegach to istny diabeł. Mimo kontroli trakcji delikatnie obchodzę się w zakrętach z manetą na 2 i 3 biegu. Muszę z Doktorskim na ten temat porozmawiać może będzie wiadomo coś więcej.

#15 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 649 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:54

Ten Twój wyświetlacz to chyba to:

https://www.bikestar...pro-z-atre.html

Jeśli tak, to wyjaśnia kopa na niskich biegach.

Użytkownik t_racer_ edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 21:57

#16 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 433 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Rok:2008

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:42

O ile mnie pamięć nie myli to podobny wyświetlacz można kupić także w Kawasaki. Ceny niestety nie pamiętam.

#17 Hubert

Hubert

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Jestem zŁódź

Napisano 14 wrzesień 2016 - 15:45

Skórka na baku i komfortowe siedzenie. Czyżby import z Francji?

#18 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Jestem zŁódź
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 06 październik 2016 - 01:57

Kanapa już była, zaś w pokrowiec ubrałem już sam. We Francji nie opłaciło się nic szukać bo po pierwsze daleko czyli duże koszty transportu, a po drugie duży koszt przywrócenia pełnej mocy. Chyba że interesuje kogoś sztuka po szlifie to zawsze się opłaca ale nie o to chodziło :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych