Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Kto sam zakładał TRE?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 MariuszZZR

MariuszZZR

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Jestem zZSD
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2006
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 01 wrzesień 2016 - 06:50

ale ja o tym wiem :) dlatego miałem flashowane ECU a wyświetlacz działa :) do tego wywaliłem motylki, tylko wydech niestety mi jeszcze został do wymiany. Przełącznik trybu jest zbyteczny, przynajmniej dla mnie, bo nauczyłem się żyć z nadwyżką mocy i momentu, a do tego bez ABS :) To tak jakbyś kupił hmmmm... np M5 lub Alpinę i zamontował przełącznik ograniczający moc :(

co innego jak zrobisz dwa tryby i jeden drastycznie ograniczysz na np deszcz, to wtedy przełącznik trybu to dobra rzecz, w przeciwnym razie mija się to z celem. Takie jest moje zdanie, ale każdy robi tak by jemu samemu się podobało

#22 thrillco

thrillco

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • Jestem zMikołowa
  • Rok:2009
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 01 wrzesień 2016 - 07:51

podobno przyzwyczajenie do mocy to tylko kwestia nakręconych kilometrów ;)

pewnie w niedługim czasie przyzwyczaję się do tej mocy na 3 biegach, ale własnie jazda w deszczu i zmęczeniu napewno będzie bardziej niebezpieczna.

gdzie flashowałeś ECU? droga taka zabawka? niestety ale PC5 nie ma az takich możliwości ;/

#23 MariuszZZR

MariuszZZR

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Jestem zZSD
  • Rok:2006
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 01 wrzesień 2016 - 22:44

10-20KM w jedną lub drugą stronę nie zrobi różnicy jeśli chodzi o jazdę w złych warunkach

Ja ECU robiłem u Carry-ego z forum hayki, ale wiem, że doktorski też takie cuda wianki robi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych