Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Gmole Gtr 1400

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#141 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2008

Napisano 22 październik 2017 - 14:36

Coś mnie się zdaje, że już gdzieś widziałem te gmole. O ile nie takie same to podobne. I opinię miały dobrą.    

To co mam, przecież wszystko jest tu na forum opisane. Nie dawno we dwoje z kobitką robiąc nawrot na wąskiej ulicy z lekkim spadkiem, położyłem się jak naleśnik. Byłem bardzo zadowolony z gmoli, bardzo.  :-D

Z gmoli byłeś zadowolony?! Kuba, ach ty niewdzięczniku! ;-)  Dobrze, że jeżdżą z nami nasze kobitki. Tylko ONE są w stanie podnieść te kupy żelastwa na których jeździmy! ;-)  No!...                                                                   

#142 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3307 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Model:GTR1400
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 22 październik 2017 - 18:26

@ZYGZAK Jóź nie pierwszy raz mi doope ratuje, jej obecność jest to powiedzmy nader istotna sprawa, wyhamowuje idealnie zwałkę ! ;-)

#143 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Jestem zOlsztyn
  • Rok:2011

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:49

Pojawiło się coś nowego w temacie "ortopedów" do GTR.

http://motonautilus....ia/151/gtr-1400

Oferta bardzo konkurencyjna dla R&G. No i co mi osobiście się podoba produkowane w Polsce. Chwalą się że to ich projekt... ale chyba trudno nie dostrzec podobieństwa do amerykańskich pierwowzorów. Tak czy siak w takiej cenie i od polskiego producenta... chyba bym wybrał te gmole. Trochę się łamię czy nie kupić samych tylnych na zagraniczne wyprawy z kuframi.

#144 jodrobin

jodrobin

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Jestem zPolska, woj. śląskie, powiat będziński

Napisano 13 grudzień 2017 - 05:47

Np tak, wzorują się na MC Enterprices. Ale cena mocno konkurencyjna.

Wysłane za pomocą Tapatalk

#145 November01

November01

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 291 postów
  • Jestem zWarszawa
  • Rok:2016
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 13 grudzień 2017 - 09:25

Pojawiło się coś nowego w temacie "ortopedów" do GTR.

http://motonautilus....ia/151/gtr-1400

Oferta bardzo konkurencyjna dla R&G. No i co mi osobiście się podoba produkowane w Polsce. Chwalą się że to ich projekt... ale chyba trudno nie dostrzec podobieństwa do amerykańskich pierwowzorów. Tak czy siak w takiej cenie i od polskiego producenta... chyba bym wybrał te gmole. Trochę się łamię czy nie kupić samych tylnych na zagraniczne wyprawy z kuframi.

a czy te tylne gmole się łatwo montuje/demontuje, podoba mi się koncepcja ich montażu wyłącznie do dalekiej turystyki

#146 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 13 grudzień 2017 - 17:07

Teraz porównuję z hamerykańskimi i polskie są jeszcze masywniejsze i brzydsze... :-) Za to przednie przez to dolne połączenie powinny zyskać na sztywności, bo to już klatka jak do stuntu.
Piszą że montaż to około 15-20 minut. Pewnie 30 max. Więc przed dłuższym wypadem to nie tragedia. Ja z moimi r&g motałem się znacznie dłużej bo nie miałem właściwego inbusa. Jak wszystko by było pod ręką to realne, więc chyba tylne nie zabiorą więcej czasu mają po trzy punkty mocowania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych