Skocz do zawartości

Forum Użytkowników ZZR 1400 i GTR 1400

Zdjęcie

Gmole Gtr 1400

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#41 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Jestem zOlsztyn
  • Model:GTR1400
  • Rok:2011

Napisano 17 lipiec 2015 - 05:18

Więc ja nie mam opcji... muszę z tym jeździć bo nie mam tv :)

#42 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3003 postów
  • Jestem zMarsylia
  • Rok:2013
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 17 lipiec 2015 - 11:46

Więc ja nie mam opcji... muszę z tym jeździć bo nie mam tv :)

ja również ! :lol:

#43 Mada01

Mada01

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 98 postów
  • Jestem zPoznań
  • Rok:2016

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:10

Panowie, ja dopiero dołączyłem do Forum, czytam od 2 dni i powoli zaczynam się martwić. Mam nadzieję, że w ciągu 7-10 dni odbiorę nowe cacko, ale chyba będę się bał wyjechać... Bez sliderów, gmoli, przedłużek, odbojników.

Jak wyjadę tak jak fabryka 'wypuściła', to wyjdę na amatora?

pzdr

Adam

#44 ZYGZAK

ZYGZAK

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 postów
  • Jestem zZygzakowa - środkowa Polska
  • Model:ZZR1400
  • Rok:2008

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:17

Na amatora? Bez przesady. W czym? Każda nowa bryka wyjeżdżająca z fabryki jest „goła”.Dopiero my sami doposażamy Ją w to co uważamy za najbardziej odpowiednie. Trzeba aby pamiętać o tym , że wszelkie zmiany, które zrobimy w motocyklu mogą grozić tzw. ryzykiem utraty gwarancji. No chyba,że zrobi to sam serwis autoryzowany oczywiście nie za darmo. ;-)

#45 Senator

Senator

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 320 postów
  • Jestem zEL
  • Model:inny
  • Rok:2009

Napisano 19 lipiec 2016 - 05:47

Panowie, ja dopiero dołączyłem do Forum, czytam od 2 dni i powoli zaczynam się martwić. Mam nadzieję, że w ciągu 7-10 dni odbiorę nowe cacko, ale chyba będę się bał wyjechać... Bez sliderów, gmoli, przedłużek, odbojników.

Jak wyjadę tak jak fabryka 'wypuściła', to wyjdę na amatora?

pzdr

Adam

Z tych wszystkich rzeczy miałem jedynie crashpady, ale to tylko dlatego, że obawiałem się parkingówek i jakoś przejeździłem kilkanaście tysięcy.

Odbieraj motocykl, nic nie dokupuj, ciesz się jazdą, a zimą wszystko pomału założysz. Przynajmniej będziesz miał czas aby trochę objeździć moto, zorientujesz się, co tak na prawdę potrzebujesz i nie będziesz wyrzucał kasy na  zbędne bajery.

#46 Mada01

Mada01

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 98 postów
  • Jestem zPoznań

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:50

Z tych wszystkich rzeczy miałem jedynie crashpady, ale to tylko dlatego, że obawiałem się parkingówek i jakoś przejeździłem kilkanaście tysięcy.

Odbieraj motocykl, nic nie dokupuj, ciesz się jazdą, a zimą wszystko pomału założysz. Przynajmniej będziesz miał czas aby trochę objeździć moto, zorientujesz się, co tak na prawdę potrzebujesz i nie będziesz wyrzucał kasy na  zbędne bajery.

I tego się trzymam :)

#47 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:54

Wszystko kwestia samopoczucia, gustu i pieniędzy. Rok temu gmole które kupowałem były po 999,00 pln,a teraz po 1300,00. Są tacy którzy nie ubiorą ich bo się im nie podobają i tacy którym pasują. Mi poprawiają samopoczucie. Parametry fizyczne mam średnie,więc jak noga mi się pośliźnie na piasku i wyłapię paciaka to koszt protektorów wyrówna mi koszty owiewek. Ale najważniejsze, że np. bedąc tak jak dziś 2kkm od domu mam większe szanse wracać na kołach :-) Miałem wywrotkę podczas podjeżdżania na krawężnik Fazerem. Skończyło się na złamanym podnóżku, a zbiornik ochronił crashpad. Od tego czasu na 100% jestem za.
A moim zdaniem R&G zrobiło bardzo dobrą robotę pod względem estetyki. Przynajmniej gmole i crashpady nie szpecą Smoczycy :-)

#48 Kawa

Kawa

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 marzec 2017 - 11:30

Moje gmole już lecą....

http://www.dmv.com.t...Category=352253

#49 Mada01

Mada01

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 98 postów
  • Jestem zPoznań

Napisano 20 marzec 2017 - 12:04

Daj znać, jak już będziesz to miał.

#50 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3003 postów
  • Jestem zMarsylia
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 20 marzec 2017 - 14:27

Cos nowego nie znalem ! ;-)

#51 Kawa

Kawa

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Jestem zPoznań
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 10 kwiecień 2017 - 07:03

Więc zamontowane...

Trochę było edycji z prawej strony - trzeba było rozwiercić otwór, w którym jest wkręcony widoczny na foto imbus, bo nie dało się tego wszystkiego nagiąć...( z lewą stroną nie było problemów) Całość prezentuje się bardzo ładnie i nie rzuca się zanadto w oczy no i montaż nie wymagał wiercenia w owiewkach. Producent Tajwański ale materiał solidny i gruby niestety naklejki, które są przyklejone producent przykleił nie z tej strony napisami do owiewki... ale to szczegół. Te gmole można kupić w 3 kolorach czarny mat (moje), czarny połysk i srebrne.
Po zewnętrznej stronie jest miejsce na przykręcenie slajderów, których świadomie nie kupiłem bo producent życzy sobie za nie + 200USD... :-/
Kompletna wersja: http://www.dmv.com.t...Category=352253

Slajdery dam do wykonania zaprzyjaźnionemu tokarzowi / frezarzowi . Zrobi aluminiowe łoże podobne do tego oryginalnego i nie wydam na to 200USD...

Gmole 1
Album: Gmole GTR1400
3 grafiki
2 Komentarze

Użytkownik Kawa edytował ten post 10 kwiecień 2017 - 07:07

#52 JACK

JACK

obiecujący

• Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów
  • Jestem zCzę100chowa
  • Rok:2012

Napisano 10 maj 2017 - 01:44

Panowie co myślicie o tych gmolach z mc enterprises z USA ?

Czy ktoś ma zamontowane w swoim moto taką wersję ?

#53 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3003 postów
  • Jestem zMarsylia
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 10 maj 2017 - 12:50

Dla gliniarzy dobre ! :idea: :-P

#54 Bruce

Bruce

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Jestem zŁódź
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 12 maj 2017 - 17:47

Moje gmole już lecą....
http://www.dmv.com.t...Category=352253

W Europie też muszą takie być w sprzedaży. Kiedy w zeszłym roku szukałem Moto na zagranicznych stronach to pojawiały się sztuki z tymi gmolami w całej zachodniej Europie. Ostatecznie sam kupiłem z takimi gmolami;)

#55 MlodyGTR

MlodyGTR

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Jestem zTucholi

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:59

To i ja może wyrażę swoją opinię na temat gmoli do GTR-a. Po zakupię moto zastanawiałem się czy warto, jak będzie to wyglądało i jakiej firmy....w ostateczności zdecydowałem się na orurowanie z firmy R&G. Chciałem zamawiać w UK ale znalazłem w PL w podobnej cenie więc przystąpiłem do kupna :)

Po założeniu mogę je z czystym sumieniem każdemu polecić. Nie szpecą maszyny i za mocno nie rzucają się w oczy. Materiał z którego są wykonane wygląda na dość solidny więc gdy przydarzyła się jakaś ,,przygoda" to mogą sporo uratować :)

#56 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 27 czerwiec 2017 - 12:30

Kilkanaście dni temu miałem nieprzyjemność przetestować.... cytując mojego kolegę :"gmole to najlepiej wydany tysiąc złotych" ;-)

R&G spisały się na medal! Moim zdaniem wszystko co sięga tylko dolnej krawędzi owiewki nie spisze się nawet przy parkingówce. Lusterko odpadnie, owiewki się porysują lub połamią.

Użytkownik t_racer_ edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 12:32

#57 November01

November01

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Jestem zWarszawa
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 27 czerwiec 2017 - 16:34

Chciałem zamawiać w UK ale znalazłem w PL w podobnej cenie więc przystąpiłem do kupna :)

Podrzuć gdzie kupowałeś.

Kilkanaście dni temu miałem nieprzyjemność przetestować.... cytując mojego kolegę :"gmole to najlepiej wydany tysiąc złotych" ;-)

R&G spisały się na medal! Moim zdaniem wszystko co sięga tylko dolnej krawędzi owiewki nie spisze się nawet przy parkingówce. Lusterko odpadnie, owiewki się porysują lub połamią.

jakaś przygoda w Rumunii?

#58 t_racer_

t_racer_

miotacz spamu

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Jestem zOlsztyn

Napisano 27 czerwiec 2017 - 18:26

Tia... parkingówka przy prędkości zero... roztargnienie i tyle. Tego dnia przeczytałem o Mariuszu i ten dzień nie był mój, kompletnie wybiło mnie z równowagi. Poza zakrętasami nie mogłem się odnaleźć, jak tylko się kończyły zaraz czarne myśli. W końcu pod hotelem nawet kask mi spadł, tak z 3-4 cm, niegroźnie... ale wtedy stwierdziłem, że mam już dość ostrzeżeń na ten dzień i dałem sobie spokój z jazdą do następnego ranka. Wogóle bym na moto nie wsiadł, ale przenosiliśmy się z pensjonatu w Sybinie do hotelu na drugą stronę Transfogarskiej do Arefu.
Tak czy siak gmol zarysował się w dwu miejscach, poniżej i powyżej lini crashpadów. Owiewka nie tknięta, muśnięte lusterko i kufer. To było na Transfogarskiej, więc jak by nie gmol, to z połamaną owiewką, może z urwanym lusterkiem bym wracał. A tak kilka sekund wk#rw... potam podbiegło trzech kolesi i postawiło mi motocykl... cała akcja nie trwała więcej niż 30 sekund. Gmol dobry... oj dobry...

#59 November01

November01

zaangażowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Jestem zWarszawa
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 27 czerwiec 2017 - 18:41

no to kolejny argument dla mnie za kupnem, szczególnie, że już 2 razy parkingowo dałem ciała  :evil:

#60 jakubtro13

jakubtro13

Druga młodość na GTR !

• Moderator
  • 3003 postów
  • Jestem zMarsylia
Garaż Zobacz Garaż

Napisano 27 czerwiec 2017 - 21:36

Dobry wydatek, dostałem od Arka po dobrej cenie z UK, nie żałuję, dał już rade ale nie na parkingowce, z tych już wyrosłem, ale w enduro dopiero jestem początkujący. ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych